FAQ

Nie wiesz jak przygotować się na konsultację? Nie martw się, w tej zakładce znajdziesz wszystkie informacje, jakich potrzebujesz. Niezależnie czy chcesz spotkać się osobiście, czy możesz tylko online. Dzięki tym informacjom nasza współpraca od pierwszej rozmowy będzie przebiegać płynnie.

1. Jak umówić się na konsultację?

Możliwości kontaktu ze mną jest kilka. Aby umówić się na wizytę, zadzwoń pod numer: 693561407, napisz e-mail na: kontakt@bartoszflorczak.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

2. Jak przebiega pierwsza konsultacja?

Trwa ona ok. 60 min. Poznajemy się nawzajem. Wysłuchuję z czym do mnie trafiasz, zbieram wstępny wywiad, omawiamy sytuację i możliwe toki współpracy.
Na podstawię tej rozmowy dostajesz ode mnie zaproszenie do programu dietetycznego, który przeprowadza Cię przez wypełnienie ankiety. Otrzymasz ode mnie do przygotowania dzienniczek żywieniowy i sugerowane badania laboratoryjne, adekwatne do Twoich potrzeb. To również czas na na nakreślenie pierwszych uwag, wskazówek, które już możemy wdrożyć.

3. Jaki cel ma druga konsultacja?

Trwa ona również ok. 60 min. Na tym spotkaniu omawiamy przygotowane dokumenty: ankietę, dzienniczek żywieniowy jak i wyniki badań laboratoryjnych. Tworzymy wspólnie pełną strategię działania, potrzebną by osiągnąć zamierzony cel.

4. Jakie kroki mogę podjąć dalej?

W tej chwili zapada decyzja jakie narzędzia są Ci potrzebne.
Mamy dwie możliwości współpracy:

  • Przygotowanie zaleceń dietetycznych, bazy zalecanych produktów spożywczych i wskazówek pozwalających realizować Twój cel.
  • Przygotowanie 7 lub 14 dniowego spersonalizowanego pod Twoje upodobania kulinarne jadłospisu, który możesz wykorzystać przez cały miesiąc.

5. Jak wygląda dalsza współpraca?

Nasza dalsza współpraca opiera się teraz o stały kontakt i konsultacje kontrolne, odbywające się po pierwszych 3 tygodniach stosowania planu. Dalszy tok to już modyfikacje planu/jadłospisu i dalsze konsultacje kontrolne. Pamiętaj, że jestem do Twojej dyspozycji i zawsze możesz liczyć na moje wskazówki lub pomoc. Na bieżąco staram się wyjaśniać wszelkie Twoje pytania.

6. Ile będę czekać na plan?

Plan przygotowywany jest indywidualnie. Maksymalny czas oczekiwania na program to 7 dni.

7. Czy możliwa jest pojedyncza konsultacja?

Tak, zawsze współpraca ma indywidualny tok. Jeżeli potrzebujesz rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb lub trybu życia - daj znać!

Jeżeli potrzebujesz po prostu spotkania, chcesz porozmawiać, omówić nurtujące Cię kwestie - jestem do Twojej dyspozycji.

8. Gdzie możemy się spotkać?

Mój gabinet znajduje się w Klinice DermaDerm przy ul. Armii Krajowej 48s we Wrocławiu. W razie potrzeb możemy się umówić również w dogodnym dla Ciebie miejscu. Mieszkasz poza Wrocławiem? Chętnie przeprowadzę z Tobą konsultację online.

9. Jak będziemy się rozliczać?

Płatność odbywa się gotówką lub kartą płatniczą na konsultacji.

10. Jestem sportowcem - jak wygląda współpraca?

Forma współpracy, jak i jej przebieg jest omawiamy indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb, możliwości i celu. Każda dyscyplina rządzi się swoimi prawami, wymaga spersonalizowanego podejścia i różnych narzędzi. Jestem pewny, że uda nam się znaleźć wspólny język - potrzeby sportowców są mi również bardzo bliskie.

11. Jakie są koszty współpracy?

Pełny cennik znajduje się w zakładce „Cennik”. Jeśli zdecydujesz się na długofalową współpracę, znajdziesz tam korzystne dla Ciebie finansowo pakiety 3 i 6 miesięczne.

Obserwuj mnie na instagramie